chess-results.com
Featured

12. Eestimaa talimängud, 01.-03.03.

erileht | linnad | vallad

1.-3. märtsil korraldati Võrus järjekorras juba 12. Eestimaa talimängud, kus võistlused toimusid järgmistel aladel: murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, juhtide võistlus, suusaorienteerumine, laskesuusatamine, jäähoki, suusahüpped, ujumine, kreeka-rooma maadlus, vabamaadlus, naistemaadlus, motokross, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male ja kabe.

Males võitis linnade arvestuses Tartu 34,5 punktiga. Võistkonda kuulusid Andres Karba [5,5p], Moorits Mihkel Muru [6p], Mirjam Iher [5,5p], Jürgen Güsson [7,5p] ja Grete Olde [10p]. Teise koha saavutas 32 punktiga Võru, koosseisus Ülar Lauk [9p], Siim Kanep [9,5p], Kaja Parker [8,5p], Brändon Müürsepp [1p] ja Kaia Kõrge [4p]. Kolmas koht kuulus, samuti 32 punkti kogunud, kuid vähem matšipunkte võitnud Kiviõlile. Võistkonda kuulusid Jaan Hansumäe [3,5p], Nikolai Dunajev [4p], Kermen Makarova [8,5p], Aleksei Jurtov [9p] ja Jelizaveta Tihhomirova [7p].

Valdade arvestuses kuulus võit samuti Tartule. 54,5 punkti kogunud võidukasse võistkonda kuulusid Sten Kasela [9,5p], Tauno Metsalu [12,5p], Kersti Kõrge [10,5p], Tanel Tiisler [9p] ja Margareth Olde [13p]. Teise koha saavutas 43,5 punktiga Luunja, koosseisus Arvo Reiman [8p], Kalle Peebo [11p], Silvi Salupere [8p], Christopher Leetna [6,5p] ja Liisa Maasik [10p]. Kolmas koht kuulus 43 punktiga Viimsile. Võistkonda kuulusid Ain-Valdo Müütnik [8,5p], Peeter Sander [1,5p], Heike Sander [10,5p], Alex Hendrik Noormets [10,5p] ja Kristina Liiv [12p].