FIDE reitingud
chess-results.com
Featured

Eesti klubide meister on SK Reval-Sport!

chess-results.com | medalistide pildid: SK Reval-Sport | Tallinna MK | Narva MK Kaissa

2.-4. veebruaril toimusid Tallinnas Paul Kerese Malemajas Eesti klubide meistrivõistlused ning kolmandat korda tuli klubide meistriks Spordiklubi Reval-Sport võistkond (Uku Valner, Mai Narva, S.Kukk, Anto Remmel, Kaarel Nestor, Madis Nahkur, Triin Narva, Regina Narva ja klubi juht Ervin Liebert). Teise koha saavutas Tallinna Maleklubi võistkond (Kirill Chukavin, Rene Lumiste, Henrik Haavamäe, Tambet Siemer, Karl Aleksander Sirp, Mathias Robert Uibokant, Margareth Olde, Grete Olde ja klubi juht Hendrik Olde) ning kolmanda viimase kolme aasta meister Narva Maleklubi Kaissa võistkond (Aleksei Garanin, Vladimir Žavoronkov, Eduard Konovalkin, Eduard Tolmatšov, Oleg Nikulin, Andrei Virgus, Elena V.Bystryakova ja klubi juht Janis Sumaroks).

Käesoleval aastal korraldati Eesti maleklubide meistrivõistlused juba 28. korda. 1991. aastal alustatud võistlustel tuli esimeseks Eesti klubide meistriks Spordiklubi Diagonaal Kohtla-Järvelt. Aastate jooksul on Eesti klubide meistriks tulnud Paide MK, MSK Kasmar ja Pärnu MK (kõik 4 korda), SK Reval-Sport ja Narva MK Kaissa (3 korda), SK Maletäht, MTÜ Vabaettur ja Viljandi MS (kõik 2 korda) ning ühe korra Paul Kerese MK, Võru MK, Tõnu Truusi MKK ja SK Diagonaal.