chess-results.com
Featured

Eesti kuni 12-aastaste meistrivõistlused, Tartu 01.-04.04.

Noormeeste tabel    Neidude tabel

Turniiril osales 50 noormeest ja 16 neidu. Toimus vastavalt 8 ja 7 vooru. Noormeeste turniiri võitis 7 punktiga Aleksander Orava (SK Maletäht), 6 punkti kogusid Andrei Aleksejev (SK Diagonaal), Mark Lapidus (MK Šahh & Garde), Ruben Airapetjan (MK Šahh & Garde) ja Ilja Dubov (MK Šahh & Garde). Parem koefitsient andis hõbe medali Aleksejevile ja pronksi Lapidusele. Kuuenda koha sai samuti klubi Šahh & Garde mängija - Nikolai Mahhov (5.5p). Neidude turniiril said Triin Narva (SK Reval-Sport) ja Katrina Korban (SK Maletäht) mõlemad 6 punkti. Omavahelise kohtumise võit andis meistritiitli Narvale. Pronksi sai Enith Li Saag (SK Reval-Sport) 5 punktiga. Järgnesid 4. Anastasia Tolstõkina (MK Šahh & Garde) 4.5p, 5. Angelina Korol (MK Šahh & Garde), Teele Vahtra (Viljandi MS) 4p.