FIDE reitingud
chess-results.com
Featured

Rahvusvaheline Paul Kerese mälestusturniir, Tallinn 10.-16.01.

Tallinnas 10.-16. jaanuaril toimunud šveitsi süsteemis Paul Kerese mälestusturniiri võitis 7 punktiga 9st Venemaa suurmeister Alexandre Danin. Teise koha saavutas Artem Smirnov (RUS), kes kogus 6,5 punkti. Kolmas oli Vasily Yemelin (RUS), kes kogus samuti 6,5 punkti. Parima eestlasena kogus Ottomar Ladva 5,5 punkti ning saavutas 13. koha.

Eriauhinnad kuulusid Ottomar Ladvale (T. Truusi MKK) ja Margareth Oldele (T. Truusi MKK), kes olid noormeeste ja neidude arvestuses kuni 18-aastaste parimad. Kuni 14-aastaste parimad olid Georg Aleksander Pedoson (Tallinna NNM) ning Grete Olde (T. Truusi MKK). Parima naise auhind kuulus Monika Tsõganovale (Laagri MAEKK). Seenioride arvestuses oli parim Varlam Vepkhvishvili (GEO). Eriauhinna parima esinemisreitingu eest pälvis Margareth Olde, kes ületas enda reitingut 360 punktiga.

Võistlusest võttis osa kokku 13 erineva riigi maletaja, sealhulgas 13 suurmeistrit. Eesti Maleliit tänab kõiki osalejaid, treenereid ja kohtunikke, kes oma sportliku ja meeldiva osalemisega aitasid korraldada väga hea Paul Kerese mälestusturniiri.