FIDE reitingud
chess-results.com
Featured

Mai Narva võitis Euroopa noorte MV-l hõbemedali.

Leedus, Euroopa noorte meistrivõistlustel, viimase võistlusena kavas olnud individuaalne välkmale tõi Eestile taaskord medali. Kuni 14-aastaste neidude vanuseklassis saavutas Mai Narva (SK Reval-Sport) hõbemedali, kui kogus 7 punkti 9-st.

Erinevates vanuseastmetes jõudsid kümne parema hulka veel: Ottomar Ladva – 7. koht ning Valentin Dragun (mõlemad T.Truusi MKK) – 8. koht kuni 14-aastaste noormeeste vanuseklassis; Triin Narva (SK Reval-Sport) – 8. koht kuni 18-aastaste neidude konkurentsis.

See oli Eesti delegatsiooni kuues medal 2011. aasta Euroopa noorte meistrivõistlustel: Ottomar Ladva (U-14) ja Mai Narva (U-12) tulid Euroopa kiirmale meistriks, Kirill Chukavin (U-10) saavutas kiirmales II koha, Eesti kuni 14a võistkond (1. laud Ottomar Ladva, 2. Valentin Dragun, 3. Henrik Haavamäe, 4. Kirill Chukavin (kõik T.Truusi MKK), 5. Mai Narva (SK Reval-Sport)) saavutas kiirmale võistkondlikel meistrivõistlustel II koha ja Valentin Dragun saavutas maleülesannete lahendamises samuti II koha.