FIDE reitingud
chess-results.com
Featured

Euroopa noorte välkmale meistrivõistlustelt Eestile viis medalit

Bosnia ja Hertsegoviinas algasid Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlused ning Eestile algasid need suurepäraselt - välkmales võideti üks esikoht, kolm teist kohta ning üks kolmas koht.

Kuni 14- aastaste neidude vanuseklassis tuli Mai Narva (SK Reval-Sport) Euroopa meistriks. Kusjuures Mai võitis kõik üheksa partiid.

Kuni 10- aastaste noormeeste vanuseklassis saavutas teise koha Kirill Chukavin (T. Truusi MKK), kogudes 8 punkti 9-st. Kuni 14- aastaste noormeeste seas saavutas samuti teise koha Henrik Haavamäe (T. Truusi MKK), kes kogus 7 punkti 9-st. Kuni 18- aastaste noormeeste vanuseklassis kogus Ottomar Ladva (T. Truusi MKK) 7,5 punkti 9-st ning jagas Poola esindaja Tomasz Klepaczkaga esikohta, kuid koefitsendi alusel anti temale hõbemedal. Tubli 4. koha saavutas ka Mark Lapidus (T. Truusi MKK), kes kogus kuni 18-aastaste noormeeste seas 6,5 punkti 9-st.

Kuni 18- aastaste neidude arvestuses saavutas kolmanda koha Triin Narva (SK Reval-Sport), kes kogus 6 punkti 9-st.

Palju õnne kõigile lastele ning suur tänu treeneritele, kelle õpilased võistlevad tiitlivõistlustel kõrgete kohtade eest!